Co mamy dziś w czasie wyborów?

  1. Kontakt z pracownikami tylko tuż przed wyborami. A po wyborach …..
  2. Granie na emocjach pracowników ze stojących instalacji i obiecywanie im, że po ich wyborze instalacje ruszą od nowego roku.
  3. Obiecywanie od nowego roku podwyżki 1500 zł.
  4. Wykorzystywanie pełnienia innych funkcji i innej działalności do pozyskiwania głosów w czasie wyborów.
  5. Krytyka innych o min.: błyskotki, medale, stanowiska, pracę na wielu etatach itp., a czy samemu jest się czystym i nieskazitelnym?

REALIA SA TAKIE:

Nikt nam tyle nie da co dziś niektórzy z nich nam obiecują.

Szacuje się ponad połowa pracowników zmuszona jest dorabiać na innych etatach bo siła nabywcza płacy w GAZAP radykalnie maleje. Jest to smutne, ale zgodne z prawem.

Nikt chyba dziś nie wie co będzie dalej ze stojącymi instalacjami. Jaki będzie rynek w 2024r.?

Przy obecnych wynikach finansowych podwyżki do mrzonki.

Członków RN z ramienia pracowników jest 2 a całkowita liczba członków RN GAZAP 8. Arytmetyka jest prosta. Możliwości przegłosowania swoich wniosków jest jak 2 do 6. .

Członek RN nie zarządza firmą, nie podejmuje decyzji o podwyżkach, o przeszeregowaniach itp. Więc obiecanki tu to mrzonka.

Wynagrodzenie członków RN coś około kilku tysięcy zł. Chyba coś około ze 6 000 zł. Czy to jest główny motyw kandydowania?

„Krowa która dużo ryczy … mało mleka daje” . My byśmy takich się wystrzegali. Głosować trzeba. Wybór i rozwaga należy do nas, do pracowników. (opracowano na podstawie informacji uzyskanych od pracowników).

By admin

4 thoughts on “FARYZEUSZE obecnych czasów, na żywo wrażenia z wyborów przedstawicieli do RN…”
  1. Wszystko w temacie,nic dodać nic ująć. Byłem zrobiłem tylko frekwencję,bo w żadne słowo nic nie mogących kandydatów nie wierzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *