Wnioski:

Większość obecna na spotkaniu wyrażała opinię, że połączenie spółek i utworzenie centrum w Tarnowie zamiast w Puławach było błędem. Dziś gdyby było odwrotnie bylibyśmy w innym miejscu.

Główną przyczyną obecnego stanu rzeczy jest centralne sterowanie naszym zakładem.

Są pierwsze symptomy naszych pozytywnych działań – Melamina III ma ruszyć w maju. W Niemczech wyłączono fabrykę melaminy i pojawiła się nisza rynkowa, którą należy wykorzystać.

Należy dołożyć wszelkich starań aby przywrócić/ utworzyć cła na niektóre produkty importowane do unii w innym przypadku trudno będzie się Nam przebić na rynku.

Zintensyfikować / ulepszyć należy procesy handlowe w Naszej Spółce.

Komitet Obrony Puław będzie czynił dalsze starania, aby sytuację w Puławach dalej nagłaśniać bo tylko w ten sposób jest szansa na umocnienie pozycji GA PUŁAWY w Grupie Azoty, a być może na usamodzielnienie się.

By admin

2 thoughts on “Posiedzenie Lubelskiego Zespołu Parlamentarnego”
  1. Widzę, że solidarność przejęła już dział propagandy naszego zarządu, ładnie liżecie – będą piękna stanowiska i podwyżki dla swoich, tylko co z waszej pracy wynika w stosunku do wszystkich innych pracowników ZAP. Ciągle tylko komentarze anty i latanie przy zarządzie. Co macie do zaoferowania dla nas pracowników?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *