Złamano procedury negocjacji wskaźnika wzrostu wynagrodzeń w 2022r. ustalając je tylko z jedną organizacją.

Czy to próba naprawienia błędu? Mamy zaproszenie na spotkanie 15-06-2022r.

By admin

5 thoughts on “Skruszenie???”
    1. Dadzą jeszcze raz to samo do podpisania. A dlaczego cokolwiek zamykać? Dlaczego nie można już tera zacząć pracować nad nowym taryfikatorem? I potraktować to jako podwyżki i wtedy zamknąć temat??? Patola jak na ulicy Romów

  1. Jak długo związki będą chodziły na nic nie znaczące spotkania z zarządem i jak długo będą jeszcze Was rozgrywali. Prezes dał czas do 9 czerwca po czym sam wprowadzi podwyżki. Wprowadził? Wydaję się że nie. Moje pytanie brzmi: czy wszystkie związki (oprócz solidarności która się sprzedała dawno temu) zamierzają podjąć stosowne działania? ( nie mówię tu o kolejnych pismach bez odzewu do premiera, polityków, itp.)

  2. Z ruchu i solidarności chcą ugrać coś dla siebie i dlatego jest walka między nimi. 15 czerwca spotkanie jest po to, aby dać to samo, a jak wiadomo niektóre nie podpiszą, wtedy solidarność będzie wciskać, teksty typu powtórka z u uległego roku, że też nie podpisali ble ble. Niestety to nic nie da bo każdy widzi co się dzieje. Nie pozdrawiam bo mam rodzinę i kredyt hipoteczny, a związki zamiast o pracownika to walczą o wpływy dla siebie, wywalając brudy.

  3. Powiedzmy sobie szczerze ze związku solidarność pozostał już tylko szyld. Wyjście ze wspólnego stanowiska związkowego to skandal. Na szczęście przynależność moja do tego związku to już historia.
    Każdy szanujący się pracownik liczący na godziwe wynagrodzenia powinien zrobić to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *