W rozwinięciu zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami Zarządu Grupy Azoty S.A. zaplanowane na dzień 8 czerwca 2022 r. na godz. 13:00.

By admin

10 thoughts on “Spotkanie z przedstawicielami GRUPY”
 1. Niech związki już więcej się nie ośmieszają Solidarność tak zatkało że do tej pory żadnej odpowiedzi nie napisali na swojej stronie woleli lepiej wstawić artykuł jak związki się bawią na imprezach

  1. Znów zaczynają te swoje związkowe wojenki i tylko tematy zastępcze bo zwyczajnie sobie nie radzą i nie mają żadnych pomysłów na negocjacje. Ludzie zacznijcie się wypisywać z tych związków, jak będą musieli wrócić na zakład do normalnej roboty to w końcu się im zrobi ciepło. Czas najwyższy na zamiany!

   1. Dokładnie tak! Jak będzie mało członków to niektórzy będą musieli wrócić na fabrykę, a taki Kamiński nie wiem gdzie bo nie pracował na ZA. Tak czy czy inaczej trochę się ich przetrzebi, a niektóre związki może nawet przestaną istnieć.

    1. Przecież Kamiński jest Głównym Specjalistą ds. Zarządzania Infrastrukturą, który wygryzł Wiesława Olszaka z tego stanowiska.

 2. I co taka cisza? Zbliża się termin rozmów i wprowadzenia podwyżek zarządzeniem przez Zarząd, a bałwany dalej się kłócą między sobą na forum zzprc. Jeden lepszy od drugiego, a efektów i konkretnego planu działania brak.
  Panie Andrzeju, jakie jest stanowisko?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.