Pracodawca zdecydował, że rozgłośnia nie może być miejscem polemik . W rozwinięciu pismo o dostępie organizacji do rozgłośni.

By admin

5 thoughts on “Dostęp do rozgłośni”
  1. Rozgłośnia, to jest temat. Przecież każdy przychodzi do pracy słuchać rozgłośni i tego całego pierniczkowania o wyborach, tych wszystkich pierniczków i przekomarzań wongi z resztą oragnizacji związkowych. Temat na czasie. Dostaliśmy głodne podwyżki, ale co tam, rozgłośnia to temat na teraz. Akuratnio wpisuje się to w harmonogram pracowników, nie mamy na głowie paliwa po 7-8 zł, raty kredytów na mieszkania nie poszły przecież tak bardzo w górę, 40-60% da się udźwignąć z WSPANIALYCH PODWYZEK załatwionych przez organizacje związkowe. Faktycznie, dzień powszedni przeciętnego pracownika opływa w mleko i miód, nie ma dla nas spraw ważniejszych niż dostęp do rozgłośni dla organizacji związkowych. Meritum – nic to, że pracownik zmianowy, z produkcji rozgłośni słucha przypadkiem, jak mu się uda, dniowkowy zresztą też, pracowałem na dniówki i zmiany, może w biurach da się codziennie odsłuchać „kołchoźnika”, na produkcji się nie da. Maskujecie tematy ważne bzdurami, zamiast zająć się tym po co przychodzimy do pracy, prowadzicie bzdurne wojenki i „walki kogutów” marnując czas i tracąc zaufanie. Nas, pracowników produkcji, guzik od płaszcza obchodzi rozgłośnia, nas obchodzi to że ceny w stozapie idą w górę o więcej niż wartość kartki, nas obchodzi to że aparatowy czy sterowniczy z pensji ledwo dolatuje od 10 do 10, albo to że warunki pracy są jakie są – tu chociażby planowany urlop na rok do przodu na przymus, czy defekowanie przez władze firmy na wyniki badań na stanowiskach pracy poniżej normy. Powiem więcej, tym co widziałem tu na firmie przez ponad 15 lat pracy można by zasilić scenariusz dla niejednego serialu komediowego. Ale cóż, kto robił na produkcji, ten się w cyrku nie śmieje. Walczcie o rozgłośnię.

  2. Patrząc na wpisy na stronach innych związków i to jakie mają do siebie podejście to może lepiej byłoby nie dawać im dostępu do rozgłośni zakładowej. Jak ktoś chce się coś dowiedzieć to sobie wejdzie na stronę.
    Panie Andrzeju, co z nagrodą na święta?
    Będzie czy nie będzie?

  3. Ja to już nie liczę na nagrody na święta, bo tu z daleka widać, że oni mają Ludzi głęboko w poważaniu….ja się pytam gdzie zaginęły premie kwartalne ? Bo to jest prawdziwa porażka….za IV kwartał cisza 2021! A pierwszy kwartał minął już w 2022 i dalej nic nie wiadomo…. przykra robi się ta firma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.