By admin

7 thoughts on “Wniosek o nagrodę na święta”
 1. Kiedy można spodziewać się decyzji? Trochę szkoda, że nawet w takiej kwestii nie udało wam się dość do porozumienia z zzprc. Oni 6500zl, a wy 3000zl. Obie kwoty niestety nierealne. Pewnie dadzą po 300zl.

 2. Zarabiam 4600na rękę i po cenach w sklepach powiem że to tak jakby 5 lat temu zarabiać 2300 na rękę a moja wypłata od 5 lat nie drgnęła za bardzo do przodu. Ludzie w moim wieku powinni się czegoś dorobiać ale z obecna pensja starcza na rachunki i życie. Nawozów w tym roku nie kupiłem bo za drogie. Nie wspomnę o ludziach którzy się budują… Mam już dość rządu który chwali się najwyższymi dochodami Orlenu, PZU, Grupy Azoty pytam gdzie podwyżk dla zwykłych pracowników. Sami kreca lody, milionowe zarobki i odprawy prezesów. Nasze pieniądze rozdawane są emerytą, ludzią niepracującym, na różne socjale dla leniwych. Pytam również gdzie były zwiazki zawodowe przez te 5 lat gdzie podwyżki inflacyjne???? Rola ogranicza się do dopchania do korytka i siedzenia cicho!!!!!

 3. Sławomir Wręga obiecał, że od dziś będzie układał się z pracownikami. Obiecał również, że nikomu nie będzie już szkodził. Przeprosi za swoje „małe” BŁĘDY oraz rozda swoje roczne uposażenie najmniej zarabiającym pracownikom tj. od III grupy w dół.

 4. To zazdroszczę ja po 38 latach pracy dla ZA mam 3100 na rękę. Przyjąłem się przed laty jako ślusarz po wielu szkoleniach i zdobytych uprawnieniach dostałem „awans ” na kontrolera jakości w dozorze technicznym czyli z 5 na 4 grupę .
  Ostatnio widziałem propozycję pracy
  Sprzątanie w McDonald 4400 brutto
  I mocno się zastanawiam o co tu k….a chodzi

 5. W sprawie nagrody nasuwa mi się piosenka budki suflera – „cisza jak ta” 😅 od dawna człowiek był tylko jak mrówka czyli robotnikiem, jeść spać, sr*ć i pracować. Tyle że kiedyś jeszcze próbowało mu się wmówić, że jest inaczej, a teraz ostentacyjni pokazuje się człowiekowi gdzie jego miejsce i że nie ma na co liczyć tylko pracować i wyrabiać normy. A związki? Aby rodziny miały ciepłe i dobrze płatne posadki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.