Zaproszenie na Forum Partnerów Społecznych

W imieniu Zarządu Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. zapraszamy przedstawicieli Państwa Organizacji Związkowych na spotkanie w ramach Forum Partnerów Społecznych, które odbędzie się w formule zdalnej (on-line) w dniu 19 stycznia 2022r. (środa) o godz. 14:00 za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

Proponujemy następującą agendę spotkania:

I. Wniosek Organizacji Związkowych w sprawie przedłużenia obowiązywania na dotychczasowych zasadach dodatkowego czasu wolnego od pracy w wymiarze 2 godzin tygodniowo (pismo z 10.01.2022r.)

II. Zmiana wysokości dofinansowania posiłków profilaktycznych

III. Omówienie zasad korzystania z rozgłośni zakładowej.

IV. Sprawy różne

30 komentarzy Dodaj swoje
  1. A na co przecież tyle zarabiamy że nie trzeba zawracać sobie głowy powinni sobie związkowcy wziąść bo przecież nie mają na chleb. Ja bym jch wszystkich do jednego worka wsadził i na eksport w bigbeka wysłała.

  1. Nie zaproszono.
   Zaproszone zostały tylko te organizacje związkowe ktore zgadzaja sie i podpisuja to co im zarząd podsunie pod nos

 1. Na ZZPRC entuzjazm ostygł. Drugie spotkanie i drugi raz puste fotele. Chyba już nikt nie traktuje ich poważanie. Zresztą biorąc pod uwagę charakter pisma to raczej nikt nie przyszedłby na takie zaproszenie. Pora się przyznać do błędu i przeprosić panowie z ZZPRC, nic nie ugracie takim zachowaniem.

   1. Nie bądź śmieszny. Myślisz że coś się wydarzy? Wróć tutaj i przeczytaj jeszcze raz po następnym terminie wyznaczonym przez twojego guru.

 2. Zzprc nie należy do „forum milosci” a co do 2500 tys to taka kwota oscylowala do listopada ,doszly dwa kolejne miesiące które by nalezlalo policzyć..

 3. Jak zwykle będą się wychylac żeby dac w procentach niż dla kazdego porówno bo jak od majstra w dół to juz inna klasa ludzi i im sie nie należy

  1. Możemy sobie dorobić saletra droga to może po woreczu i parę groszy wpadnie. Jak nasze kochane związki nas olewaj i mają nas za totalne zeroto trzeba sobie radzić a jak nie to pozwu do sądu składamy.

 4. W PGG ludzie pracujący pod ziemią dostali więcej jednorazowego świadczenia niż biurowcu. A u nas chcą aby człowiek ciężej pracujący mniej dostawał od biurowców.

 5. Forum dialogu – KPINA. Największa organizacja związkowa reprezentująca ok. ¼ załogi nie została zaproszona. Ciekawe o czym będą mówić. Może o martwej tabeli, blokowaniu awansów poziomych na produkcji, zamrożeniu dodatku zmianowego? Teraz z bonami się obudzili kiedy w marcu kończy się ich dystrybucja dla większości pracowników zmianowych. Dialog zakończy się na tym, że przyznają sobie dodatkową godzinę i wszyscy wyjdą zadowoleni.

 6. No i po co te szopki robicie z forum jakims . Pokazcie wkoncu jaja i zacznijcie walczyc a nie podpisywac co wam dadza. Podobno Pan Admin przyznal sie przy grupie swiadkow gdzies tam ze porozumienie bylo lipne i nie powinno zostac podpisane . Odniesie sie Pan do tego? Bo ze bylo lipne to wie kazdy no prawie…. Kazdy….. I Pan tez o tym wie

 7. Od wielu lat nie ogarniam 2pkt… Co da podwyżka kartki? W 2020 i 21 ceny były podwyższane z 9x, w grudniu wzrosły i teraz w styczniu, zaraz wzrosną ponownie na wiosnę i wraz wartość kartki nie będzie adekwatna do cen posiłków 😂

 8. Admin juz dawno miedzy słowami dawał do zrozumienia ze to co podpisał jest błedne.
  Ale co tam, kasa dla jego członkow by była,dla niego tez, Kamiński,Śliwa,Pomorski,Wyskwar tak samo.
  Uścisk dłoni opasłych na koniec przypieczetowalby sukces i jest pięknie.
  A reszte ludzi niech ma ochłap

 9. Wydrukujemy sobie sami kartkę ipodwyszki tesz sobie sami zrobimy i nie będziemy się mości panuw prosić bo oni już po podwyżkach

  1. Spółki zarejestrowane w KRS mają 3 miesiące na sporządzenie sprawozdania finansowego od dnia bilansowego. Jeśli rok obrotowy pokrywa się z kalendarzowym, termin na sporządzenie sprawozdania upływa 31 marca.

   1. Ale to dotyczy przesłania go do US. Termin publikacji określa się na giełdzie w komunikatach. Za rok 2021 będzie publikacja w dniu 31 marca 2022 r. Najczęściej jest na początku kwietnia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *