12 komentarzy Dodaj swoje
   1. Jestem tu od niedawna i myślałem, że z Pana równy gość. Niestety wszedł Pan między wrony… proszę sobie skończyć

    1. Trudno. Będę musiał jakoś z tym żyć. Robimy co uważamy w danym momencie za stosowne. Robimy to dla większości pracowników. A nie radykalnego odłamu.

     1. Panie Andrzeju pan są nie wie co w stawia za ile sie sprzedaliście zarządowi za wasze pensje czy za zatrudnienie rodzin waszych aby żeby podzielić załogę zarząd jest mądrzejszy od inspekcji

     2. Nie jestem oddelegowany. Pracuje społecznie.
      Podaj jeden przykład za który ja niby się sprzedałem. Jeden. Jeden.

     3. Dla jakiej większości. W tum waszym pseudo porozumieniu to właśnie większość pracowników traci. PONAWIAM PONOWNIE MOJĄ PROPOZYCJĘ. WYPISYWAĆ SIĘ PANOWIE ŻE ZWIĄZKÓW JAKICHKOLWIEK.

     4. Na czym niby polega ten radykalizm? Na niezgodzie na wprowadzenie niekorzystnych zmian do ZUZP i przyklepaniu jałmużny podsuniętej „związkom” przez zarząd? A jeszcze niedawno tak ochoczo tupaliście nóżką, grożąc pracodawcy sporem! Śmiech na sali 🙂

 1. Powiem tak proszę Państwa. Czytam komentarze na Jedności, na ruchu ciągłym, na Kadrze, do niedawna też na solidarności ale teraz chyba komentowanie tam zostało zblokowane. Czytam również dokumenty i artykuły wstawiane tam przez Administratorów. I dziś szczerze mówiąc sam nie wiem co się dzieje. Na ruchu ciągłym wstawili że spór zbiorowy i pismo z PIPu oraz zarządu, na solidarności że to nie prawdziwa informacja, tutaj p. Andrzej również zamieszcza dokument odnośnie sporu. Jestem zwykłym pracownikiem zmianowym i czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w końcu co jest prawda?

 2. Prawda jest taka że Śl…wa wszedł do RN z obiecanką powrotu do stażowego i pokazał załodze gest Lichockiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *