Była już taka propozycja …

Internautom, którzy apelują o wniosek w sprawie tylko 2500 zł przypominamy, że była już taka propozycja. Niestety bez pozytywnego odzewu z żadnej ze stron.

Stąd też nasza decyzja i apel do członków ZZPRC by podpisane zostało obecne porozumienie płacowe.

To dziś wydaje się jedyna droga do otrzymania podwyżek płac.

smartcapture
36 komentarzy Dodaj swoje
  1. A nie jako tylko ten związek.. niech podpisza sie wszystkie a nie jeden. Jak takie pismo nie bedzie mialo mocy to znaczy ze zarzad firmy ma wy….ane na ludzi.

  2. Byl cały rok na negocjacje, a już na pewno czas od września. Wyszło jak wyszło, za co możecie podziękować związkom zawodowym. Mamy prawie połowę grudnia, nie ma co liczyć już na cokolwiek moim zdaniem. W Bogdance ostro walczą o drugą podwyżke w tym roku średnio o 15% do 10 000zl i zwrot za dojazdy do pracy w kwocie 12zl dziennie.
   A my dalej nic.

  3. A w którym związku byłeś po podpisy? Odmowili poparcia tego pisma? Skoro nie ma podpisów, to albo odmówili, albo nie byłeś u nikogo.
   A może chciałeś zabłysnąć i sam złożyłeś do zarządu?

   1. Dlaczego nie chcesz wejść w spór zbiorowy, skoro zarząd nas tak traktuje….
    Wielokrotnie pisałeś że nie sprawiedliwe porozumienie, że innego nie będzie, brać co dają itd.
    Może spór i mediacje to droga do rozwiązania. Nie wymuszać podpisania czegoś z czego nie jesteś zadowolony, a wejść w spór i prowadzić mediacje.

     1. To nic nie da. ZZPRC ma wywalone na ludzi.
      Nic nie robię straszyli sporem gdzie on?
      Mówili coś o podpisach nie widzę i nie słyszę?
      Symulują i udają.

     2. Admin ludzie co innego ty co innego. Tu chodzi o rok 2021… a wasze 5 organizacji chcecie podpisania postulatów z 10 listopada. Wiec to są dwie odrębne sprawy.

     3. Marek-ZZPRC
      09.12.2021 12:58
      marco26, smętek pismo o którym mówisz sam podpisał i nikomu nie proponował podpisu

      Ktoś tu kłamie.

    1. Podwyżek? O tym piszemy tu? Poczytaj ze zrozumieniem.

     Marek-ZZPRC
     09.12.2021 12:58
     marco26, smętek pismo o którym mówisz sam podpisał i nikomu nie proponował podpisu

 1. A odpowiedź z zarządu była? Jeżeli tak to jakiej treści? Jeżeli nie to czy zarząd ma jakiś czas na odpowiedź czy wedle swojego uznania odpisuje na pisma na które chce odpisać?

 2. Ja mam pytanie do kolegów ze związku ruchu ciągłego oraz do wszystkich miłośników przewodniczącego ZZPRC minął miesiąc od kąd Pan Wręga nie podpisał porozumienia, które uniemożliwiło wszystkim pracownikom jakąkolwiek podwyżkę. Co Pan przewodniczący zrobił w związku z tym aby podnieść place pracownikom? Czy rozmawiał z kimś z zarządu lub z innych związków bo jeżeli nie to nie wiem dlaczego wszyscy cieszą się ze tego nie podpisał? Jeżeli by tego nie podpisał i prowadził by jakieś działania aby pracownicy lepiej zarabiali to i ja bym był za nim natomiast jeśli nic nie robi w tym kierunku i jeszcze proponuję iść do prowidenta to się naprawdę poważnie zastanawiam kto tego Pana popiera bo logiki nie ma w tym żadnej skoro nie podpisuje bo za mała podwyżka pensji zasadniczej oraz dodatku stażowego, a sam nie walczy o nic więcej ?

  1. Wszedł w spór zbiorowy, a innym jaj zabrakło na ten krok.
   Nawet wielka solidarnosc działa schowała i wrócili do biur z podkulonym ogonem gdy tylko wspomnieli o sporze. Ot bohatery

   1. Kiedy niby wszedł w spór zbiorowy? Masz chyba jakieś nieprawidlowe dane, i jakie ma postulaty na temat podwyżek?

 3. Najwyżej niech dadzą tylko tym co chcą podwyżkę otrzymać.
  Dla tych co uważają , że 2500PLN to jałmużna proponuję wysłać paragony z zakupów robionych na święta.

  1. Kolego żeby Ci dali 5tys było by Ci mało, jestem zwykłym aparatowym i narazie przeżyje za wypłatę i wiem ile co kosztuje w sklepie mam dzieci i żonę na utrzymaniu. A ty chcesz już dostać te pieniądze na siłę, godząc się na niekorzystne dla mnie zwykłego pracownika zapisy. Sądzę że za złotówkę to byś do Warszawy poszedł. Brak słów.

 4. Prawda jest taka że jak zawsze przespaliście negocjacje płacowe jak co roku ot x czasu raptem budzicie się w grudniu że zarząd dał kiepskie porozumienie ale i tak podpisać trzeba było działać wcześniej i negocjować takie warunki jakie odpowiadają wszystkim a nie na koniec roku walczycie o podwyżki za 21r śmiech na sali w przyszłym roku co też zaczniecie od czerwca a a kończycie znów w grudniu? Po co nam takie związki?

  1. Dlatego powtarzam i mocno namawiam wypisujemy się z ZZ nie ważne których. Wszystkie jednakowo dały ciała w negocjacjach a teraz pokazują nam jak zależy im na pracownikach.

 5. Panie Adminie czy związki pisały wniosek o wypłatę nagrody na święta, jeżeli tak to ile?
  Czy liczą bez wniosku na „dobre” serce zarządu?

 6. Jak można namawiać na podpisanie czegoś takiego??? Dla tych co dalej ni czają to może zróbmy od razu podwyżki na rok 2030?? Jeżeli zarząd uważał że nie można podpisać podwyżek za rok 2021 w marcu 2021 to trzeba trzymać się słów zarządu i nie podpisywać podwyżek w listopadzie 2021 za rok 2022. Niech nie mieszają kilku tematów za jednym zamachem! Najpierw regulacja za 2021 plus L2, a w 2022 możemy rozmawiać o podwyżkach na rok 2022

 7. Jeszcze inaczej teraz z zapytaniem, dlaczego podwyżki za rok 2021 nie zostały podpisane w marcu 2021, a za rok 2022 chętnie podpiszą w listopadzie 2021?????

 8. Nic innego nie pozostaje? To Panie Admin spojrz Pan gornikow np. zreszta tak wszyscy mieliscie wchodzic w spor zbiorowy a z tych wszytskich zostal aby ZZPRC . Napisac na stronie felietonik ze zabawy sie skonczyly i wytaczamy ciezsze dziala jak Pan Kaminski to poprostu smiech a pierwszy uciekl do biura nagrywac i pisac swoje wypociny …. Reszta podpisala to co dal pracodawca a raczej zabral wiekszosci i zadnych negocjacji nie bylo nawet procenta nie chcieliscie wiecej taka jest prawda cala ….a sprzedawac sieza 2500 brutto na dwa lata to wstyd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *