9 komentarzy Dodaj swoje
 1. Szkoda że żaden przewodniczący nie był w stanie takich słów napisać, tylko merdając ogonkiem podpisali (sprzedali) pracowników dla dodatku funkcyjnego. Dziwnym jest że akurat tym kierownikom a nie innym. To co, w naszej firmie nie ma innych kierowników? Im szię dodatek nie należy?

  1. Zgadzam się że nie wszystkie są potrzebne. Np. u nas trzy reprezentatywne rozgrywają pracowników na rzecz pracodawcy. Taka s…..ść już wszyscy widzą że ma ustawkę z zarządem. O m….p już dawno słuch zaginął i od czasów grzyba podpinają się pod wszystko co zarząd zaproponuje A z…t jest cieniem samego siebie i jedynie przekalkowuje wydzieliny s…..ci.

 2. No list z mackami W…. jaja jak berety i jeszcze pan S…. wstawił na stronie żenada niech ten pan sam piecząteczki pozbiera wielki mistrz zmianowy

 3. Mam pytanie do ADMINA,
  Czy prowadzone są jakieś działania związku lub związków zawodowych, które mają na celu poprawę sytuacji finansowej pracowników czy wszystkie związki czekają na podpis przewodniczącego ZZPRC pod porozumieniem??
  Jeżeli Pan przewodniczący wyżej wymienionego związku nie podpisze ani w tym, ani w przyszłym roku lub nawet w 2023 roku tego porozumienia to związki też nic nie zrobią aby załoga dostała jakąś podwyżkę??

  1. Ubolewamy nad tym, że organizacje związkowe zamiast rozmawiać ze sobą zaczęły się zwalczać nawzajem.
   Ubolewamy nad tym, że nie zaakceptowano naszej propozycji by jeszcze raz usiąść do stołu rozmów, by stworzyć nowe porozumienie obejmujące tylko rok 2021r. które na 100% wszyscy by zaakceptowali.
   Ubolewamy nad tym, że pracodawca nie publikuje w rozgłośni zakładowej oficjalnych stanowisk organizacji związkowych pomimo tego, że ostania kontrola Inspekcji Pracy zaleca to robić.
   Ubolewamy nad tym że Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy nie podjął rozmów ze wszystkimi organizacjami związkowymi dotyczącymi jego oddelegowania. A najlepiej gdyby zrezygnował z niego.

 4. Pytanie do admina
  Czy możliwe jest wpłynięcie zz na pracodawcę, aby wypłata za grudzień była wypłacona do 31.12.
  Celem tej wypłaty byłoby odliczenie składki zdrowotnej od podatku. Niestety dostając wypłatę w styczniu wszyscy pracownicy będą stratni ponieważ zapłacą 9% składki zdrowotnej bez możliwości jej odliczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *