Nie będzie innych propozycji pracodawcy …

Otrzymaliśmy odpowiedź pracodawcy na nasz wniosek. Sprawa jest jasna. Nie będzie innych propozycji pracodawcy.

Liczyliśmy, że może tak, ale z drugiej strony w jakiej sytuacji stawiałoby to organizacje które podpisały porozumienia.

Pozostaje nadzieja że uchwalony przez Zarząd wskaźnik wzrostu wynagrodzeń na rok 2021r. przewiduje wypłatę tej kwoty 2500 zł i będzie wypłacona w okolicy świąt.

Poniżej pismo.

13 komentarzy Dodaj swoje
 1. dobra koniec , nic już pan panie sw nie wskórasz.
  nikt nie słucha tych pańskich nawoływań o branie L4
  nikt nie bierze urlopów na żądanie.
  idź już podpisz pan te papiery niech ludzie spędzą święta w spokoju.

 2. Sytuacja jest jaka jest . Błędem było podpisanie przez zzprc porozumienia i odmówienia reszty. Powiedziało się A to niestety trzeba było i B. Jak nie to od razu trzeba było po podpisaniu od razu wystosować pismo do zarządu cofające deklarację podpisu.
  Dziś mamy wizerunkową klapę, a żółty związek „S” który gra z zarządem wykorzystuje to i osłabia was. Całą ta szopka jest widać ukartowana i tylko ślepy tego nie widzi.
  Uwaga zabawię się w jasnowidza. Niedługo żółty związek z poplecznikami napisze pismo z prośbą o zwiększenie nagrody na święta 2500 zł i zarząd przyzna. I będzie jacy o to oni fajni. a pracownicy i tak dostaną co by dostali.

  1. Lepiej , w kolchoziuku puszcza że z dobrej woli pracodawcy i związku felietonistów, zarząd przyzna większą kasę na święta rekompensując brak podwyżek w naszej firmie i nie zdziwię się jak dodadzą że ZZPrC był przeciwny takim ruchom.

 3. Teraz wszystko pozamiatane. Dwa zwiazki maja teraz inne zajęcie bo musza dopilnowac remonciku swoich biur które za pewne nie były im potrzebne.

  1. Dokładnie, dlaczego ludzie którzy nie należą do związków mają ponosić konsekwencje ich działania i głupie kłótnie. Każdy kto nie należy do związku powinien dostać indywidualną proporcje od pracodawcy i albo się zgadza albo nie. Dlaczego mam być stratny przez nich?

   1. Dla tych o nie należą do żadnych związków wypłacic 0 (słownie zero) bo to związki negocjowały to dlaczego bezzwiązkowcy mają korzystać

 4. Pany, nie róbmy dalszych podziałów, bo tylko o to chodzi tym na górze 😉 niech wszyscy mają na uwadze, że są to „podwyżki INFLACYJNE” czyli każdy brzuszek ma taki sam i dla każdego ceny rosną tak samo! A jak ktoś chce rozmawiać o zarobkach to trzeba usiąść i rozmawiać o zmianie w TABELI, nie jedni dostaną kosztem drugich… Do tego ten szantaż 2500 brutto, czyli pieniędzmi na podwyżki za rok 2021. Wstyd w tak potężnych zakładach na europejskim rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *