Spotkanie tak, ale czy podpisanie ?

 Dziś w dniu 10 listopada 2021 r. o godz. 9.00 w Dyrekcji Naczelnej sala nr 16 planowane jest spotkanie w celu podpisania niezbędnych dokumentów do wprowadzenia w życie Porozumień zawartych w dniu 5 listopada 2021 r.

W naszej ocenie dokumenty podpisane w dniu 5-11-2021r. w stosunku do tych nam przedstawionych wczoraj do zapoznania się przed ich podpisaniem są w kilku punktach różne.

7 komentarzy Dodaj swoje
  1. Ja bym tego nie podpisał… Tutaj nie chodzi o to że mało, tylko mega nie sprawiedliwie. Podwyżki procentowe robią rozjazd w stawkach i ten co zarabia dużo, będzie zarabiał jeszcze więcej! Taka osoba nie ma już potrzeby walki o podwyżki bo już je dostała, a jak przyjdą kolejne procentowe podwyżki to dostaną jeszcze więcej, a Ci w niższych grupach znowu drobne na tacę. Jak nie będzie podpisane to proszę mi wierzyć, że Ci w wyższych grupach i związki które ich reprezentują takie jak kadry czy zitt bardziej odczują brak podwyżki i szybko będą chcieli wrócić do tematu podwyżek!

  2. Czyli nie podpiszecie skoro zarzadcgravnie fer.
    Uważam ze to już nie czas na rozmowy. koniec rozmów trzeba działać. Najgorsze jest to że pravownicy są dzieleni na lepszych i gorszych. Żaden zz nie powinien tego zaakceptowac. Zmianowym odbiera sie uczciwy wzrost dodatku a daje innym w postaci dodatków funkcyjnych. Jednym dadza podwyzki po 500, 600zl a innym 100, 200. Przecież podwyżki w sklepach dotyczą wszystkich tak samo.
    Porozumienie to, to czyste złodziejstwo mniej zarabiajacych pracowników produkcji. Okradają nas zeby dac od majstra w górę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *