Obudzili się … Dziwne rozmowy…

Nerwowo i dziwnie.

Pracodawca zaproponował porozumienia układowe niespójne z zapisami w protokole z porozumienia z dnia 05-11-2021r. . Chciano nas pozbawić możliwości negocjacji podwyżek we 2022r.

NIE MA I NIE BĘDZIE NA TO ZGODY. PRACODAWCA PRZEMYŚLI SPRAWĘ ODPOWIEDNICH ZMIAN ZAPISÓW DO 13.30

ZZPRC zaproponował nowe warunki do porozumienia. Notabene słuszne, chodzi o dodatek zmianowy. Dlaczego tak późno? Pracodawca twierdzi, że negocjacje już się zakończyły.

ZZPRC zauważył, że przedstawiciele NSZZ wychodzili z sali negocjacyjnej opuszczając inne organizacje i pertraktowali za ich plecami pracodawcą. Wyglądało to dziwnie.

Ktoś na spotkaniu poinformował, że ma informacje o tym, że przedstawiciel pracowników w RN chwali Zarząd na posiedzeniach rady za sposób prowadzenia negocjacji płacowych w Naszej Spółce. Czy to prawda ?

Gorąco i nerwowo.

Nikt na spotkaniu nie poruszył sprawy by dzielić kwotę po równo 300zł.

Nikt jeszcze nic nie podpisał.

Ciąg dalszy 13.30

6 komentarzy Dodaj swoje
  1. Każdy wie gdzie jest związek Sol…ność i jak się z nich wypisać, a jak nie to w innych związkach pomogą napisać wymówienie. A jeżeli u kogoś został sentyment z dawnych lat Sol… ność to niech się obudzi bo została tylko nazwa… Nic więcej.

  2. Lepiej późno niż wcale.
    Andrzeju, sam pisałeś że w sprawie dodatku zostaliście oszukani, teraz mówisz że także w sprawie podwyżek na 22r. Przecież mialy byc rozmowy po 1kwartale.
    Co tu podpisywać?

    1. Tylko uważam że nie podpisanie powinno wiązać się z wejściem w spór zbiorowy i nie rozmawiać dłużej. Uczciwe negocjacje albo brak rozmów.

  3. Sol….osc zostala sama nazwa . A nie soryyyy solidarni z zarzadem jeszcze i ze swoimi interesami 😀 ale pieknie to wyglada ale same asy ale nawalczyli wstyd ….. Bez slowa podpisac co im podrzuca bo tak kazano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *